info
عکس سرویس بهداشتی
category

سرویس بهداشتی محله فاز دو، پرند

سرویس بهداشتی

درباره‌ی سرویس بهداشتی

سرویس بهداشتی (سرویس بهداشتی) در محله فاز دو شهر جدید پرند و بلوار علامه طباطبایی جنوبی واقع شده است. این مکان یکی از چهار سرویس بهداشتی در محله فاز دو شهر جدید پرند می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی قلعه بازی کودک پرند و همچنین ایستگاه مترو مترو پرند، فست فود لونا، جلسه معتادان گمنام پرند، آتش نشانی و خدمات ایمنی پرند و آگاهی پرند قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو مترو پرند، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.ایستگاه‌های نزدیک به سرویس بهداشتی


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط baran (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ یکشنبه 05 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سرویس بهداشتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 05 فروردین ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد سرویس بهداشتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سرویس بهداشتی ندارد.
neshan logo