info
عکس ایستگاه اتوبوس سرصالح آباد
category

ایستگاه اتوبوس سرصالح آباد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سرصالح آباد

ایستگاه اتوبوس سرصالح آباد (ایستگاه اتوبوس) در استان تهران، شهرستان تهران، بخش آفتاب و بزرگراه هاشمی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار بزرگ صالح آباد و همچنین مسجد 14 معصوم، پخش گل و گلدان ماموت، سیسمونی شیمانا، دفتر کفالت اتباع خارجی ۱۴۰۸ و شرکت کیان پرس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سرصالح آباد

برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه هاشمی بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سرصالح آباد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سرصالح آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بانک
  بزرگراه آزادگان، بلوار صاحب الزمان، طالقانی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  بزرگراه هاشمی، کلهر
 • ایستگاه اتوبوس صالح آباد
  بزرگراه هاشمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سرصالح آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سرصالح آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سرصالح آباد ندارد.
  neshan logo