info
عکس موبایل منصور
category

موبایل منصور اصفهان

فروشگاه و خدمات موبایل
5.0
2 رای

درباره‌ی موبایل منصور

موبایل منصور (فروشگاه و خدمات موبایل) در اصفهان و خیابان کلمان واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی غذای مهدیه حاج مهدی فرهادیه، قهوه فروشی شیرین، خدماتCNG، فروشگاه موبایل جوان و نانوایی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه موبایل منصور اصفهان

فروشگاه موبایل منصور اصفهان در شهر اصفهان، محله کردآباد، واقع شده است. شماره تلفن این فروشگاه 09133073437 است که هرگونه اطلاعاتی در مورد آن بخواهید در اختیار شما قرار می‌دهد. فروشگاه موبایل منصور اصفهان را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله کردآباد به شمار آورد. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند موبایل تله پاتی، تعمیرات موبایل پاییزان و فروشگاه کاغذ موبایل قرار دارند.

چطور به فروشگاه موبایل منصور اصفهان برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه موبایل منصور اصفهان مطلع می‌کند. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس ابتدای الله اکبر قرار دارد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه موبایل منصور اصفهان مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. در ادامه عکس‌هایی از این فروشگاه را مشاهده می‌کنید. اگر تصویری از فروشگاه موبایل منصور اصفهان دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های موبایل و ارائه‌دهنده خدمات تلفن همراه که در محدوده موبایل منصور واقع شده‌اند:

 • موبایل تله پاتی
  همدانیان، بین شهید حیدرعلی مساح و مهدیه
 • تعمیرات موبایل پاییزان
  نیرو، بین عقیل و عنایتی
 • فروشگاه کاغذ موبایل
  شهید رجایی، 22 بهمن، بین میدان رجایی و بهار سوم
 • موبایل الغدیر
  بازارچه، شهید محسن سلمانی، بین شهید محمد امینی و آزادی
 • فروشگاه لوازم جانبی پرشین
  (5.0)
  هشت بهشت شرقی، بین احد و نیرو
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط منصور شاهزیدی (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موبایل منصور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد موبایل منصور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موبایل منصور ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، جی غربی، مهدیه، کلمان، بین انوری و محسن
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری موبایل منصور

  شنبه 09:00 تا 21:30
  یک‌شنبه 09:00 تا 21:30
  دوشنبه 09:00 تا 21:30
  سه‌شنبه 09:00 تا 21:30
  چهارشنبه 09:00 تا 21:30
  پنج‌شنبه 09:00 تا 21:30
  جمعه 09:00 تا 21:30
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo