info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای الله اکبر
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای الله اکبر اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای الله اکبر

ایستگاه اتوبوس ابتدای الله اکبر (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان الله اکبر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی گز و شیرینی گوهر، مسجد فروغی، داروخانه دکتر عربها، موسسه اعتباری کوثر و کله پزی برادران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای الله اکبر اصفهان

ایستگاه اتوبوس ابتدای الله اکبر اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله بوزان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در الله اکبر، بعد از گل واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ابتدای الله اکبر اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی هدیه واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای الله اکبر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایانه جی
  همدانیان
 • ایستگاه اتوبوس کلمان
  جی غربی، مهدیه، کلمان، بین انوری و محسن
 • ایستگاه اتوبوس همدانیان
  جی غربی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای الله اکبر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای الله اکبر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای الله اکبر ندارد.
  neshan logo