عکس دهیاری علی آباد قاجار مشاهده در نقشه نشان
category

دهیاری علی آباد قاجار (چهاردانگه)

اداره و سازمان دولتی
5.0
1 رای
استان تهران چهاردانگه استان تهران، چهاردانگه، بزرگراه آزادگان، امام خمینی، بین میلاد و شهید مطهری

موقعیت دهیاری علی آباد قاجار چهاردانگه را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


ایستگاه‌های نزدیک به دهیاری علی آباد قاجار

دهیاری علی آباد قاجار (اداره و سازمان دولتی) در استان تهران و خیابان امام خمینی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی محور راه بلدوزر و همچنین مبلمان خانه رویایی، شیرالات البرز، سایبان برقی و تبلیغاتی ایران سایبان، الکتریکی پدر و مسجد حضرت ابوالفضل قرار گرفته است.


تصاویر دهیاری علی آباد قاجار


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، چهاردانگه، بزرگراه آزادگان، امام خمینی، بین میلاد و شهید مطهری


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط منوچهر فتاح (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 04 بهمن ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دهیاری علی آباد قاجار چهاردانگه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

شرکت مرکز موسسه اداره سازمان نهاد دولتی

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 04 بهمن ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد دهیاری علی آباد قاجار چهاردانگه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دهیاری علی آباد قاجار چهاردانگه ندارد.
neshan logo