info
عکس درب جنوبی نمایشگاه بین‌المللی تهران
category

درب جنوبی نمایشگاه بین‌المللی تهران محله نمایشگاه بین المللی، تهران

درب ورودی
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی درب جنوبی نمایشگاه بین‌المللی تهران

درب جنوبی نمایشگاه بین‌المللی تهران (درب ورودی) در محله نمایشگاه بین المللی تهران و میدان امیرکبیر واقع شده است. این مکان یکی از یازده درب ورودی در محله نمایشگاه بین المللی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد حضرت ابراهیم (ع)، سوپرمارکت دید، رستوران راگا لند، باشگاه تیراندازی تیگرا و درب شمالی باشگاه انقلاب (نمایشگاه) قرار گرفته است.
سایر درب‌های ورودی که در محدوده درب جنوبی نمایشگاه بین‌المللی تهران واقع شده‌اند:

 • ورودی اختصاصی کالاهای نمایشگاهی (کامیون تریلی وانت)
  بزرگراه شهید چمران، مولوی، بین مدرس و سئول
 • درب ورودی سالن اجلاس سران
  بزرگراه شهید چمران، یمن
 • درب ورودی
  بزرگراه شهید چمران، فضل الله، نرسیده به شیراز
 • سالن 38
  بزرگراه شهید چمران، سعدی
 • ورودی مرکز همایش‌های بین المللی
  بزرگراه کردستان، بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، ولیعصر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مهتاب (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی درب جنوبی نمایشگاه بین‌المللی تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد درب جنوبی نمایشگاه بین‌المللی تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه درب جنوبی نمایشگاه بین‌المللی تهران ندارد.
  neshan logo