عکس دفترحفاظت فیزیکی نمایشگاه بین المللی
category

دفترحفاظت فیزیکی نمایشگاه بین المللی (محله نمایشگاه بین المللی، تهران)

نمایشگاه بین المللی
5.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، سئول، نمایشگاه، حافظ

موقعیت دفترحفاظت فیزیکی نمایشگاه بین المللی در محله نمایشگاه بین المللی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

دفترحفاظت فیزیکی نمایشگاه بین المللی (نمایشگاه بین المللی) در محله نمایشگاه بین المللی تهران و خیابان سئول، نمایشگاه، حافظ واقع شده است. این مرکز یکی از نه نمایشگاه بین المللی در محله نمایشگاه بین المللی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سوپرمارکت دید، رستوران راگا لند، سالن میلاد نمایشگاه بین ‌المللی تهران، سالن تخصصی بانوان سی ان کلوب و درب شمالی باشگاه انقلاب (نمایشگاه) قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، سئول، نمایشگاه، حافظ


سایر نمایشگاه‌های که در محدوده دفترحفاظت فیزیکی نمایشگاه بین المللی واقع شده‌اند:

 • نمایشگاه بین المللی تهران
  (4.0)
  فضل الله، شیراز
 • سالن ۱۰
  (3.0)
  نمایشگاه، امام خمینی
 • دفتر خدمات نمایشگاه
  (5.0)
  فضل الله، شیراز، امام خمینی
 • حراست نمایشگاه بین المللی
  (5.0)
  سئول، نمایشگاه، مدرس، بهشتی
 • واحد سمعی بصری نمایشگاه بین المللی
  (5.0)
  سئول، نمایشگاه، مدرس، بین فرودسی و بهشتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Ali Taiyebi (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دفترحفاظت فیزیکی نمایشگاه بین المللی تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  شرکت نمایشگاه بین المللی

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دفترحفاظت فیزیکی نمایشگاه بین المللی تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دفترحفاظت فیزیکی نمایشگاه بین المللی تهران ندارد.