info
عکس سازمان مقررات (ثبت سفارش کالا)
category

سازمان مقررات (ثبت سفارش کالا) محله نمایشگاه بین المللی، تهران

اداره و سازمان دولتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سازمان مقررات (ثبت سفارش کالا)

سازمان مقررات (ثبت سفارش کالا) (اداره و سازمان دولتی) در محله نمایشگاه بین المللی تهران و خیابان امام خمینی واقع شده است. این اداره یکی از نوزده اداره و سازمان دولتی در محله نمایشگاه بین المللی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی باشگاه تیراندازی تیگرا، درب شمالی باشگاه انقلاب (نمایشگاه)، پارکینگ شمالی باشگاه انقلاب، نیروی انتظامی مستقر در نمایشگاه بین المللی و دفتر حفاظت فیزیکی نمایشگاه بین المللی قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده سازمان مقررات (ثبت سفارش کالا) واقع شده‌اند:

 • مجتمع آموزشی پژوهشی شهید آوینی بسیج صدا و سیما
  ولیعصر، مسجد بلال
 • سازمان خوار و بار و کشاورزی ملل متحد
  بزرگراه شهید چمران، فضل الله
 • سازمان حفظ نباتات
  بزرگراه شهید چمران، فضل الله، نرسیده به میدان شهریاری
 • کمیته ملی المپیک مجمع عمومی فدراسیون
  (5.0)
  سئول، بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی
 • شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور
  (5.0)
  فضل الله، شیراز، قدس، حافظ
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ********* (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سازمان مقررات (ثبت سفارش کالا) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سازمان مقررات (ثبت سفارش کالا) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سازمان مقررات (ثبت سفارش کالا) ندارد.
  neshan logo