info
عکس آتلیه عکاسی نصف جهان
category

آتلیه عکاسی نصف جهان اصفهان

آتلیه و استودیو عکاسی

درباره‌ی آتلیه عکاسی نصف جهان

آتلیه عکاسی نصف جهان (آتلیه و استودیو عکاسی) در اصفهان و خیابان پروین اعتصامی، صالح واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید چندمنظوره و همچنین شرکت تعاونی مصرف کارکنان شهرداری اصفهان (هایپر افروز)، شرکت آریاز تمدن اصفهان ، پروین تایر، آموزشگاه موسیقی کیمیا و شیرینی سرای آزادگان قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد آتلیه عکاسی نصف جهان

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  یه شهروند ساده
  شنبه 07 مرداد ماه 1402

  آقای قاسمی کار درست


سایر عکاسی‌های که در محدوده آتلیه عکاسی نصف جهان واقع شده‌اند:

 • آتلیه عروس سوگند
  (4.0)
  شیخ طوسی شرقی، بین فجر و حافظ
 • عکاسی آوام
  (5.0)
  پروین اعتصامی، جماران
 • عکاسی هدف
  (4.0)
  شیخ طوسی غربی، رهبر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کیان (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ یکشنبه 29 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آتلیه عکاسی نصف جهان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 29 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آتلیه عکاسی نصف جهان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آتلیه عکاسی نصف جهان ندارد.
  neshan logo