info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد کله ای ها
category

ایستگاه اتوبوس مسجد کله ای ها اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد کله ای ها

ایستگاه اتوبوس مسجد کله ای ها (ایستگاه اتوبوس) در اراک و بلوار قائم مقام فراهانی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند سرزمین بازی آبرنگ، بیمارستان قدس، موزه حسن پور و پاساژ ارشاد و همچنین طباخی بره ناقلا، گاراژ حبیب خان، بانک ملت شعبه سه راه ادبجو، مسجد المهدی(کله ای ها) و نانوایی سنگک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد کله ای ها اراک

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک، ایستگاه اتوبوس مسجد کله ای ها اراک است که در محله رنگرزها قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار قائم مقام فراهانی است. ایستگاه اتوبوس مسجد کله ای ها اراک محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اراک می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین آژانس اکباتان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مسجد کله ای ها اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد کله ای ها واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کنارگذرسیاوش امیر
  میرزای شیرازی شمالی، بین مقداد 2 و 3
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای داوران
  داوران
 • ایستگاه اتوبوس مسجد محمودیه
  بلوار آیت الله غفاری، آیت الله سعیدی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد سیدها رفت
  بلوار امام خمینی، بین میرهاشمی و مقداد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد کله ای ها اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد کله ای ها در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد کله ای ها ندارد.
  neshan logo