info
عکس آموزشگاه تجارت برتر
category

آموزشگاه تجارت برتر محله ملاصدرا، شیراز

درباره‌ی آموزشگاه تجارت برتر

آموزشگاه تجارت برتر (موسسه آموزشی) در محله ملاصدرا شیراز و خیابان آوینی 3 واقع شده است. این موسسه یکی از پنج موسسه آموزشی در محله ملاصدرا شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فرهمندفر، موزه آثار هنری و مجتمع تجاری تفریحی سعدی و همچنین نمایندگی رسمی سامسونگ هایپر فون، داروخانه شبانه روزی دکتر مصلی نژاد، کلینیک دندانپزشکی قائم، شاتل و لوازم هنری ژوژمان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این موسسه به ایستگاه مترو شهید آوینی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده آموزشگاه تجارت برتر واقع شده‌اند:

 • آکادمی سران
  خیابان ملاصدرا، معدل غربی
 • آموزشگاه موسیقی نوید
  عفیف‌آباد، 12 عفیف آباد
 • موسسه کارنامه شیراز
  ولیعصر، 8 ولیعصر، بین 8/2 ولیعصر و 8/4 ولیعصر
 • کانون مهارت آموزی آصف
  بلوار بعثت، بین مشیر و بلوار بهشتی
 • آموزشگاه موسیقی آویژه
  عفیف‌آباد، بین عفیف‌آباد 18 و عفیف آباد 20
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ شنبه 14 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آموزشگاه تجارت برتر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 14 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آموزشگاه تجارت برتر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آموزشگاه تجارت برتر ندارد.
  neshan logo