info
عکس داروخانه دکتر عیاری
category

داروخانه دکتر عیاری محله شهرک ولیعصر، اراک

داروخانه

درباره‌ی داروخانه دکتر عیاری

داروخانه دکتر عیاری (داروخانه) در محله شهرک ولیعصر اراک و شریعتی، بلوار شهید شیرودی واقع شده است. این مکان یکی از پنج داروخانه در محله شهرک ولیعصر اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان امیرکبیر (بیمارستان راه آهن) و همچنین کلینیک امام رضا، داروخانه شبانه روزی دکتر امینی، اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی، رستوران عالیجناب و میدان راه آهن قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر عیاری اراک

برای رفتن به داروخانه دکتر عیاری اراک باید به شهر اراک، محله شهرک ولیعصر بروید. اگر آدرس دقیق این داروخانه را بخواهید، استان مرکزی، اراک، شریعتی، بلوار شهید شیرودی است. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن +988633147250 با داروخانه دکتر عیاری اراک تماس بگیرید.

داروخانه دکتر عیاری اراک را می‌توان از داروخانه‌های خوب محله شهرک ولیعصر دانست. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های کلینیک امام رضا، کلینیک کوثر، درمانگاه تخصصی ثاراله و آزمایشگاه فوق تخصصی خاتم الانبیا (ص) مراکز درمانی هستند که در محدوده این داروخانه قرار گرفته‌اند. داروخانه دکتر خاتمی، داروخانه محمد و داروخانه دکتر مبارکی داروخانه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند. این داروخانه شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر عیاری اراک برویم؟

شما می‌توانید برای رفتن به این داروخانه از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. ایستگاه اتوبوس مدرسه رازی در نزدیکی داروخانه دکتر عیاری اراک قرار دارد.

با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را انتخاب کنید. علاوه بر مسیریابی بهتر، نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. در پایان، اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر عیاری اراک برای شما قرار داده شده است. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر عیاری واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر خاتمی
  بلوار امام خمینی، جمال الدین اسد آبادی، بین خراطی و پیروزی
 • داروخانه محمد
  بلوار امام خمینی، جمال الدین اسد آبادی، بین خراطی و پیروزی
 • داروخانه دکتر مبارکی
  بلوار امام خمینی، صحیفی
 • داروخانه دکتر حسنی
  شهیدان رجایی - هپکو، جهان پناه
 • داروخانه دکتر کریمی
  بلوار شهید شیرودی، بین قائمی زاده و حبیب ابن مظاهر
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط رضانژاد (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ یکشنبه 26 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر عیاری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 26 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر عیاری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر عیاری ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، شریعتی، بلوار شهید شیرودی
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری داروخانه دکتر عیاری

  شنبه 09:00 تا 12:30 16:00 تا 21:00
  یک‌شنبه 09:00 تا 01:00
  دوشنبه 09:00 تا 01:00
  سه‌شنبه 09:00 تا 01:00
  چهارشنبه 09:00 تا 01:00
  پنج‌شنبه 09:00 تا 01:00
  جمعه 09:00 تا 01:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo