عکس مسجد حسین بن علی مشاهده در نقشه نشان
category

مسجد حسین بن علی (محله ولی آباد، تهران)

مسجد
5.0
4 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، دکتر کریمان، بین دشتی و نظری

موقعیت مسجد حسین بن علی در محله ولی آباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


مسجد حسین بن علی (مسجد) در محله ولی آباد ری و خیابان دکتر کریمان واقع شده است. این مکان یکی از شش مسجد در محله ولی آباد ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پایگاه مجموعه ورزشی شهر سالم (سوله الزهرا 21)، شورای حل اختلاف مجتمع شماره 20 (شهرری)، شیرینی فروشی شهرآرا، کلانتری 131 شهرری و اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهر ری قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مسجدهای خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، دکتر کریمان، بین دشتی و نظری


سایر مسجدهای که در محدوده مسجد حسین بن علی واقع شده‌اند:

 • مسجد حضرت زینب (س)
  (4.2)
  داسار، بین بهمن چهارم و بهمن پنجم
 • مسجد باقر العلوم
  (4.0)
  آستانه
 • مسجد حضرت زینب (س)
  (5.0)
  فدایی، بین رمضانی نصب و دهقان نیری
 • مسجد
  (5.0)
  قم، برادران بغدادی، آزادان
 • مسجد باقرالعلوم
  (5.0)
  آستانه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مهرنوش (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ یکشنبه 16 بهمن ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد حسین بن علی تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مسجد

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 16 بهمن ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد حسین بن علی تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد حسین بن علی تهران ندارد.
  neshan logo