عکس ترمینال باقوشخانه
category

ترمینال باقوشخانه (اصفهان)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
5.0
4 رای
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، شاهد، لاله جنوبی

موقعیت ترمینال باقوشخانه اصفهان را به همراه آدرس و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در اصفهان را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

ترمینال باقوشخانه (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در اصفهان و خیابان شاهد، لاله جنوبی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ امین و همچنین پمپ بنزین قدس رضوی، مسجد صاحب الزمان، منار باغ قوشخانه، داروخانه پاستور و ماشینهای اداری سیاه سفید قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این پایانه یکی از پایانه‌های خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، شاهد، لاله جنوبی

ساعت کاری ترمینال باقوشخانه

  • شنبه07:00 - 22:00
  • یک‌شنبه07:00 - 22:00
  • دوشنبه07:00 - 22:00
  • سه‌شنبه07:00 - 22:00
  • چهارشنبه07:00 - 22:00
  • پنج‌شنبه07:00 - 22:00
  • جمعه07:00 - 22:00

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط یک … (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ترمینال باقوشخانه اصفهان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ترمینال باقوشخانه اصفهان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ترمینال باقوشخانه اصفهان ندارد.