info
عکس فروشگاه لاستیک منوچهری
category

فروشگاه لاستیک منوچهری محله ایران، تهران

فروشگاه مرتبط با خودرو
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه لاستیک منوچهری

فروشگاه لاستیک منوچهری (فروشگاه مرتبط با خودرو) در محله ایران تهران و خیابان امیرکبیر واقع شده است. این فروشگاه یکی از سی و دو فروشگاه مرتبط با خودرو در محله ایران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه موزه شهید مدرس و مجتمع تجاری خلیج فارس و همچنین شیائومی شاپ، لاستیک بارز، فروشگاه لوازم خانگی دوو (مرادی)، فلافل مامان جون و کباب سرای ملی قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مرتبط با خودروی که در محدوده فروشگاه لاستیک منوچهری واقع شده‌اند:

 • فروشگاه آسان وی
  سعدی جنوبی، فخرایی، کاوه
 • فروشگاه آقای کمک فنر
  سعدی جنوبی، فخرایی، کاوه
 • فروشگاه آپشن کار
  امیرکبیر، ناظم الاطبا جنوبی، حشمتی
 • فروشگاه حمیدزادگان
  سعدی جنوبی، نفیسی
 • فروشگاه تسمه حمیدپور
  امیرکبیر، بهناز، کتانه، بین معیدالدوله و منصور الحکما
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حسین ۱۳۶۴ (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ دوشنبه 13 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه لاستیک منوچهری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه لاستیک منوچهری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه لاستیک منوچهری ندارد.
  neshan logo