info
عکس پارک ایستگاه
category

پارک ایستگاه محله ساری زمی، تبریز

درباره‌ی پارک ایستگاه

پارک ایستگاه (ایستگاه اتوبوس) در محله ساری زمی تبریز و خیابان ۲۴ واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله ساری زمی تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سوپر مارکت عرفان، فروشگاه مواد غذایی نیکان، Dansh نوشت افزار دانش، شهر لبنیات و بیمه پاسارگاد نمایندگی محمود ذریه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک ایستگاه تبریز

در شهر تبریز، محله ساری زمی ، ایستگاه اتوبوس پارک ایستگاه تبریز قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در نیکان، 24 قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس پارک ایستگاه تبریز محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تبریز می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی ونک قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پارک ایستگاه تبریز، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد پارک ایستگاه

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  ممدتکنو
  یکشنبه 18 دی ماه 1401

  کلا اتوبوس واحد زیاد خوب نیست


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک ایستگاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان سجادیه
  بزرگراه سردار سلیمانی(روگذر آخر مارالان)
 • ایستگاه اتوبوس شهرک آزمایش
  بلوار ملاصدرا، میدان پلیس
 • ایستگاه اتوبوس پل پیشقدم3
  بزرگراه سردار سلیمانی
 • ایستگاه اتوبوس پل پیشقدم 1
  بزرگراه سردار سلیمانی، بین بزرگراه سردار سلیمانی و بلوار ملاصدرا
 • ایستگاه اتوبوس پل پیشقدم
  عطار نیشابوری، بین سهند و گلها
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارک ایستگاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارک ایستگاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارک ایستگاه ندارد.
  neshan logo