info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک فردوس
category

ایستگاه اتوبوس پارک فردوس محله کوشک میدان، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک فردوس

ایستگاه اتوبوس پارک فردوس (ایستگاه اتوبوس) در محله کوشک میدان شیراز و بلوار نواب صفوی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله کوشک میدان شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فست فود فانوس، فروشگاه مواد غذایی چتر خانواده، فروشگاه بابا پیر، آکادمی کاراته شوتوکان زارع و داروخانه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک فردوس شیراز

در شهر شیراز، محله کوشک میدان ، ایستگاه اتوبوس پارک فردوس شیراز قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار نواب صفوی، نرسیده به نواب صفوی 1 قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس پارک فردوس شیراز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف شیراز بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین تاکسی تلفنی هخامنش را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پارک فردوس شیراز، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس پارک فردوس

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  🔴🟡 عــــ🅰️ــلــی 🟡 🔴
  شنبه 19 فروردین ماه 1402

  این ایسگاه هم تابلو داره هم صندلی برای نشستن و منتظر موندن اتوبوس

  2

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک فردوس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک فردوس
  بلوار نواب صفوی، بین نواب صفوی 41 و نواب صفوی 43
 • ایستگاه اتوبوس فرهنگسرا نواب
  (4.0)
  بلوار نواب صفوی، بین سجاد 1/1 و نواب صفوی 21
 • ایستگاه اتوبوس سجاد
  (5.0)
  بلوار نواب صفوی، بین میدان شهدای کوشک و بهزادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک فردوس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک فردوس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک فردوس ندارد.
  neshan logo