info
عکس فراورده های نفتی آترود
category

فراورده های نفتی آترود محله فلاحت - کوی دانشگاهیان، شیراز

مکان عمومی
5.0
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فراورده های نفتی آترود

فراورده های نفتی آترود در محله فلاحت - کوی دانشگاهیان شیراز و بلوار بوستان واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه رادیو شیراز و مرکز خرید گلستان و همچنین کلانتری 19 بوستان، باربری کالا رسان، بیرون بر چهل مزه، دبیرستان امام صادق (ع) و اداره کل ورزش و جوانان استان فارس قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط hasan (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فراورده های نفتی آترود اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد فراورده های نفتی آترود در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فراورده های نفتی آترود ندارد.
neshan logo