info
عکس سوپر مارکت صالح 110
category

سوپر مارکت صالح 110 محله دروازه شمیران، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت صالح 110

سوپر مارکت صالح 110 (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله دروازه شمیران تهران و خیابان ناطقی واقع شده است. این فروشگاه یکی از سی و هفت سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله دروازه شمیران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی لبنیات سنتی اسکندری، آبلیمو خورشید، مسجد میرفخرایی، دبستان 21 بهمن و داروخانه دکتر سینا حاج وزیری قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت صالح 110 واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت خوانساری
  دماوند، اقبال لاهوری، عسگری
 • سوپر مارکت ارکیده
  پیروزی، اقوامی
 • سوپر مارکت همشهری
  سپاه، بین بهنام و طاهریان
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط . Ramezan (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت صالح 110 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت صالح 110 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت صالح 110 ندارد.
  neshan logo