عکس فروشگاه گوشت و مرغ نمونه
category

فروشگاه گوشت و مرغ نمونه (محله مبعث، شیراز)

فروشگاه فرآورده‌های گوشتی و پروتئینی
استان فارس شیراز استان فارس، شیراز، بلوار پاسداران، شهید جهان آرا

موقعیت فروشگاه گوشت و مرغ نمونه در محله مبعث شیراز را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در شیراز را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

فروشگاه گوشت و مرغ نمونه (فروشگاه فرآورده‌های گوشتی و پروتئینی) در محله مبعث شیراز و خیابان شهید جهان آرا واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه فرآورده‌های گوشتی و پروتئینی در محله مبعث شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نی نی بامزه و همچنین درمانگاه محمد رسول الله، شرینی کاج، بیرون بر قوام، املاک پدیده شیراز و کتاب فروشی ماهان قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان فارس، شیراز، بلوار پاسداران، شهید جهان آرا


سایر فروشگاه‌های فرآورده‌های گوشتی پروتئینی که در محدوده فروشگاه گوشت و مرغ نمونه واقع شده‌اند:

 • گوشت و مرغ شمس
  بلوار پاسداران، بین پاسداران 64 و 66
 • ماهی فروشی
  بلوار پاسداران، بین پاسداران 62 و 64
 • پروتئین کیماک
  بلوار پاسداران، بین مبعث و شهید جهان آرا
 • شیراز مرغ
  بلوار پاسداران، بین پاسداران 64 و 66
 • شیراز مرغ
  بلوار پاسداران، نرسیده به دوازده متری 70
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط HamiSyz (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ یکشنبه 19 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه گوشت و مرغ نمونه شیراز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  گوشت پروتئین قصابی

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 19 تیر ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه گوشت و مرغ نمونه شیراز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه گوشت و مرغ نمونه شیراز ندارد.