عکس سوپر گوشت شوکا
category

سوپر گوشت شوکا (شیراز)

فروشگاه فرآورده‌های گوشتی و پروتئینی
استان فارس شیراز استان فارس، شیراز

موقعیت سوپر گوشت شوکا شیراز را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در شیراز را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

سوپر گوشت شوکا (فروشگاه فرآورده‌های گوشتی و پروتئینی) در شیراز و خیابان شهید فلاحی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی Saina Mobile ساینا موبایل، صفر یک رایانه، سوپر امیر، آش سرای سنتی و طروف یکبار مصرف سبز قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان فارس، شیراز


سایر فروشگاه‌های فرآورده‌های گوشتی پروتئینی که در محدوده سوپر گوشت شوکا واقع شده‌اند:

 • ماهی ومیگی دریا
  بلوار پاسداران، نرسیده به 48
 • پروتئین کیماک
  بلوار پاسداران، بین مبعث و شهید جهان آرا
 • شیراز مرغ
  بلوار پاسداران، بین پاسداران 64 و 66
 • شیراز مرغ
  بلوار پاسداران، نرسیده به دوازده متری 70
 • فروشگاه گوشت و مرغ نمونه
  بلوار پاسداران، شهید جهان آرا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط HamiSyz (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ یکشنبه 12 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر گوشت شوکا شیراز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  گوشت پروتئین قصابی

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 تیر ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر گوشت شوکا شیراز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر گوشت شوکا شیراز ندارد.