info
عکس باشگاه بدنسازی و پرورش اندام نیک تن
category

باشگاه بدنسازی و پرورش اندام نیک تن اصفهان

مرکز تفریحی و سرگرمی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی باشگاه بدنسازی و پرورش اندام نیک تن

باشگاه بدنسازی و پرورش اندام نیک تن ( مرکز تفریحی و سرگرمی) در اصفهان و خیابان دوم واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ سپاهان و همچنین بریانی هشت بهشت، حسینیه شهدای بسیج، پیتزا ساندویج سارا، دبستان پسرانه معراج اندیشه و کافه زیوس قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو انقلاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز سرگرمی که در محدوده باشگاه بدنسازی و پرورش اندام نیک تن واقع شده‌اند:

 • بازی طنابی مولکولی
  (3.0)
  پاسداران، باغ گلدسته
 • بایدو شاپ
  (5.0)
  آمادگاه، چهارباغ عباسی، افشار
 • باشگاه بیلیارد
  (5.0)
  سید علی خان، بین بروجردی و بهشت
 • پیست اسکیت
  (5.0)
 • کافه بازی اصفهان
  (5.0)
  آمادگاه، فتح آباد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی باشگاه بدنسازی و پرورش اندام نیک تن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد باشگاه بدنسازی و پرورش اندام نیک تن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه باشگاه بدنسازی و پرورش اندام نیک تن ندارد.
  neshan logo