info
عکس رستوران بوکالانج
category

رستوران بوکالانج محله امامزاده قاسم، تهران

درباره‌ی رستوران بوکالانج

رستوران بوکالانج (رستوران) در محله امامزاده قاسم تهران و خیابان شهید افتخاری واقع شده است. این رستوران یکی از چهل و چهار رستوران در محله امامزاده قاسم تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بام تهران بوکان(۱) و همچنین چارچیز، میدان امامزاده قاسم، کافه لاوا، امامزاده قاسم و مرکز خدمات جامع سلامت امامزاده قاسم قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس رستوران رستوران بوکالانج تهران

این رستوران در محله امام زاده قاسم شهرتهران به آدرس زمانی، مقدسی، یاس، شهید افتخاری قرار دارد. شما می‌توانید هرگونه اطلاعاتی در مورد رستوران بوکالانج تهران را از طریق شماره تلفن آن (02122751198) به دست بیاورید.

رستوران بوکالانج تهران را می‌توان یکی از رستوران‌های محبوب محله امام زاده قاسم به شمار آورد. رستوران‌های معروف دیگری در اطراف این رستوران هستند که از میان آن‌ها می‌توان به رستوران معلق گلابدره، کافه و رستوران عدالت، سوشی Signature، کافه رستوران ریو و کافه رستوران مارسا اشاره کرد. کافی‌شاپ‌های کافه دارما، دارما و کافه سوشیانس از محبوب‌ترین کافی‌شاپ‌هایی هستند که در محله امام زاده قاسم و در نزدیکی رستوران بوکالانج تهران قرار دارند.

چطور به رستوران بوکالانج تهران برویم؟

با استفاده از اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به رستوران بوکالانج تهران را انتخاب کنید و اوقات خوشی را در آنجا سپری کنید. نقشه آنلاین نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما می‌گذارد. شما می‌توانید راه‌های رسیدن به این رستوران با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی، نظر کاربران و مکان‌های دیگری در اطراف آن را نیز از طریق اپلیکیشن نشان ببینید.

شما می‌توانید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به رستوران بوکالانج تهران بروید و دیگر نیاز نیست نگران جای پارک یا ترافیک آن محله باشید.

اطلاعات و آدرس دقیق این رستوران در ادامه قابل مشاهده‌ است. در صورتی که به رستوران بوکالانج تهران رفتید، فراموش نکنید که حتماً نظر خودتان را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.




سایر غذاخوری‌های که در محدوده رستوران بوکالانج واقع شده‌اند:

 • رستوران معلق گلابدره
 • کافه و رستوران عدالت
  شهرداری، فناخسرو، بین امیر سلام و گنجی
 • سوشی Signature
  صادقی قمی، بوکان، مرجان
 • کافه رستوران ریو
  صادقی قمی، بوکان، مرجان
 • کافه رستوران مارسا
  باهنر، اقتداری، محمودی دوم، بین دانا و فرهاد
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی رستوران بوکالانج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد رستوران بوکالانج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه رستوران بوکالانج ندارد.
  neshan logo