info
عکس پخش سکالو (خوراک آفرین)
category

پخش سکالو (خوراک آفرین) محله علم و صنعت، تهران

فروشگاه مواد غذایی
3.7
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پخش سکالو (خوراک آفرین)

پخش سکالو (خوراک آفرین) (فروشگاه مواد غذایی) در محله علم و صنعت تهران و خیابان فرجام غربی واقع شده است. این فروشگاه یکی از سیزده فروشگاه مواد غذایی در محله علم و صنعت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ وحدت و همچنین مرکز مخابراتی شهید حکمت شعار، شرکت نورون سیستم، کبابی تک گلپایگانی، تعمیرگاه کرمان موتور و فروشگاه نوشت افزار مداد سیاه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو سر سبز، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه پخش سکالو (خوراک آفرین) تهران

فروشگاه پخش سکالو (خوراک آفرین) تهران در شهر تهران، محله علم و صنعت، واقع شده است. شماره تلفن این فروشگاه 02177808037 است که هرگونه اطلاعاتی در مورد آن بخواهید در اختیار شما قرار می‌دهد. فروشگاه پخش سکالو (خوراک آفرین) تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله علم و صنعت به حساب می‌آید. فروشگاه مواد غذایی رسالت، برنج جینگاسر و ترشیجات عمه لیلا از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه پخش سکالو (خوراک آفرین) تهران برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه پخش سکالو (خوراک آفرین) تهران از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس پایانه علم و صنعت پایانه خاوران قرار دارد. همچنین در نزدیکی فروشگاه پخش سکالو (خوراک آفرین) تهران ایستگاه مترو دانشگاه علم و صنعت نیز قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه پخش سکالو (خوراک آفرین) تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه پخش سکالو (خوراک آفرین) تهران دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده پخش سکالو (خوراک آفرین) واقع شده‌اند:

 • فروشگاه مواد غذایی رسالت
  بزرگراه شهید سلیمانی، دردشت، بین بهمن و اخلاقی هفتاد و دو
 • برنج جینگاسر
  بزرگراه شهید سلیمانی، مدائن، بین ابراهیمی و بهمن
 • ترشیجات عمه لیلا
  بزرگراه شهید سلیمانی، پنجاه و پنجم، هشت متری شرقی
 • سوپرمارکت کامبای
  هنگام، بین باقری و معصومی
 • برنج پارسه
  بزرگراه شهید سلیمانی، حیدرخانی، بین اکبرزاده و جبارزاده
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط صبوری (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پخش سکالو (خوراک آفرین) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پخش سکالو (خوراک آفرین) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پخش سکالو (خوراک آفرین) ندارد.
  neshan logo