info
عکس سازمان مدیریت صنعتی
category

سازمان مدیریت صنعتی (محله شهرک والفجر، تهران)

اداره و سازمان دولتی
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سازمان مدیریت صنعتی

سازمان مدیریت صنعتی (اداره و سازمان دولتی) در محله شهرک والفجر تهران و خیابان نهم واقع شده است. این اداره یکی از ده اداره و سازمان دولتی در محله شهرک والفجر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی استخر صدف، مرکز همایش سازمان مدیریت صنعتی، مسجد جامع ثارالله، دبستان پسرانه غیردولتی نوید صالحین و سوپر مارکت قصر صدف قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده سازمان مدیریت صنعتی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط shamsiofficial (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سازمان مدیریت صنعتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد سازمان مدیریت صنعتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سازمان مدیریت صنعتی ندارد.
neshan logo