info
عکس ناحیه 6
category

ناحیه 6 (محله شهرک والفجر، تهران)

اداره و سازمان دولتی
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ناحیه 6

ناحیه 6 (اداره و سازمان دولتی) در محله شهرک والفجر تهران و خیابان دهم واقع شده است. این اداره یکی از ده اداره و سازمان دولتی در محله شهرک والفجر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آ اس پ و همچنین استخر والفجر تهران، مجموعه ورزشی آتش نشانی والفجر، مجتمع بازرگانی، کترینگ پاتیل (طبخ غذا) و شهرداری منطقه 6 ناحیه 6 قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده ناحیه 6 واقع شده‌اند:

 • انجمن ماشین آلات سنگین
  همت، شیراز جنوبی، بین ژاله و آقا علیخانی
 • سازمان بازنشستگی شهرداری تهران (شرکت معین آسایش شهر)
  بزرگراه کردستان
 • مرکز ملی علوم فنون لیزر ایران
  کارگر شمالی، ابطحی غربی، بین هدهد و ولفجر
 • پست برق شیخ بهایی
  شیخ بهائی، همت
 • ساختمان خوارزمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ناحیه 6 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ناحیه 6 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ناحیه 6 ندارد.
  neshan logo