info
عکس مجتمع بازرگانی
category

مجتمع بازرگانی محله شهرک والفجر، تهران

درباره‌ی مجتمع بازرگانی

مجتمع بازرگانی در محله شهرک والفجر تهران و خیابان هفتم، پنجم واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مکان یکی از سه مکان عمومی در محله شهرک والفجر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آ اس پ و همچنین پارکینگ مهمان آ اس پ، مجتمع مخابراتی انقلاب اسلامی، پارک مینو، سوپر مارکت شهر آفتاب و ساختمان انبار مرکزی منطقه 6 قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد مجتمع بازرگانی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    فیاض
    شنبه 01 خرداد ماه 1400

    مجتمع بازرگانی از مکان های خوب و کوچک ولی در کل میتونه بهترم باشه


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نیکنام (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع بازرگانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع بازرگانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع بازرگانی ندارد.
neshan logo