عکس پارک آموزش ترافیک شیخ بهایی
مشاهده در نقشه نشان
category

پارک آموزش ترافیک شیخ بهایی (محله شهرک والفجر، تهران)

مکان عمومی
5.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، شقایق، دوازده اردیبهشت

موقعیت پارک آموزش ترافیک شیخ بهایی در محله شهرک والفجر تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

پارک آموزش ترافیک شیخ بهایی در محله شهرک والفجر تهران و خیابان دوازده اردیبهشت واقع شده است. این مکان یکی از سه مکان عمومی در محله شهرک والفجر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جمعه بازار شیخ بهایی و همچنین دبستان پسرانه غیردولتی نوید صالحین، پارک ارغوان، خودپرداز بانک ملی، سوپر مارکت شهر آفتاب و پارک آموزش طرح ترافیک شیخ بهائی قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، شقایق، دوازده اردیبهشت


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط عظیمی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارک آموزش ترافیک شیخ بهایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پارک آموزش ترافیک شیخ بهایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارک آموزش ترافیک شیخ بهایی ندارد.
neshan logo