info
عکس پارک آموزش ترافیک شیخ بهایی
category

پارک آموزش ترافیک شیخ بهایی محله شهرک والفجر، تهران

مکان عمومی
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پارک آموزش ترافیک شیخ بهایی

پارک آموزش ترافیک شیخ بهایی در محله شهرک والفجر تهران و خیابان دوازده اردیبهشت واقع شده است. این مکان یکی از سه مکان عمومی در محله شهرک والفجر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جمعه بازار شیخ بهایی و همچنین دبستان پسرانه غیردولتی نوید صالحین، پارک ارغوان، خودپرداز بانک ملی، سوپر مارکت شهر آفتاب و پارک آموزش طرح ترافیک شیخ بهائی قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط عظیمی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارک آموزش ترافیک شیخ بهایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پارک آموزش ترافیک شیخ بهایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارک آموزش ترافیک شیخ بهایی ندارد.
neshan logo