info
عکس سوپر مارکت شهر آفتاب
category

سوپر مارکت شهر آفتاب محله شهرک والفجر، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
4.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت شهر آفتاب

سوپر مارکت شهر آفتاب (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله شهرک والفجر تهران و خیابان بیست و دوم بهمن واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله شهرک والفجر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آ اس پ و همچنین دبستان پسرانه غیردولتی نوید صالحین، مجتمع بازرگانی، پارک مینو، پارک آموزش طرح ترافیک شیخ بهائی و ساختمان انبار مرکزی منطقه 6 قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت شهر آفتاب واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت محله
  بزرگراه کردستان، پنجاه و سوم، جهان آرا، بین اسماعیلی و پنجاه و ششم
 • سوپر مارکت کورش
  شیخ بهائی، اعظم
 • هایمارت - فروشگاه آذوقه
  آزادگان، بیست و سوم
 • سوپرمارکت دریانی
  بزرگراه کردستان، بیست و ششم، بیست متری دوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط pooya8720 (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت شهر آفتاب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت شهر آفتاب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت شهر آفتاب ندارد.
  neshan logo