عکس ترمینال سرخس (پایانه راه ابریشم)
category

ترمینال سرخس (پایانه راه ابریشم) (محله پورسینا، مشهد)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
4.0
4 رای
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار حر، شهید کارگر راضی، خوش سیما 2

موقعیت ترمینال سرخس (پایانه راه ابریشم) در محله پورسینا مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در مشهد را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

ترمینال سرخس (پایانه راه ابریشم) (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله پورسینا مشهد و خیابان خوش سیما 2 واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید و همچنین فروشگاه شهرما، پایانه مسافربری راه ابریشم، رستوران رضوی طوس، داروخانه دامپزشکی دکتر حسین نیا و مسجد و حسینیه حضرت فاطمه الزهرا (س) قرار گرفته است.


تصاویر ترمینال سرخس (پایانه راه ابریشم)


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار حر، شهید کارگر راضی، خوش سیما 2

وب‌سایت رسمی: terminals.mashhad.ir


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 22 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ترمینال سرخس (پایانه راه ابریشم) مشهد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

جاده ابریشم (ترمینال سرخس) ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 22 تیر ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ترمینال سرخس (پایانه راه ابریشم) مشهد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ترمینال سرخس (پایانه راه ابریشم) مشهد ندارد.