عکس ترمینال فراهان
category

ترمینال فراهان (اراک)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
استان مرکزی اراک استان مرکزی، اراک، بزرگراه امام علی

موقعیت ترمینال فراهان اراک را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در اراک را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

ترمینال فراهان (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در اراک و خیابان خروجی ترمینال واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ گاز CNG، اغذیه جوان، میدان فراهان، بیمه ایران کد 35596 و نانوایی سنگک سید الشهدا - غلام مرادبیگی قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان مرکزی، اراک، بزرگراه امام علی


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط sharmin (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ یکشنبه 12 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ترمینال فراهان اراک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 تیر ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ترمینال فراهان اراک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ترمینال فراهان اراک ندارد.