info
عکس مینی سوپر بیتا
category

مینی سوپر بیتا محله شهید رجایی، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
3.5
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مینی سوپر بیتا

مینی سوپر بیتا (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله شهید رجایی تهران و خیابان عبدی واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهل و هفت سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله شهید رجایی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تولیدی حبیبی پور و همچنین فروشگاه باتری شاکر، آرایشگاه نیوشا، خودپرداز بانک آینده، کلوپ ایستگاه بازی و گالری یاس قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده مینی سوپر بیتا واقع شده‌اند:

 • هایمارت - فروشگاه فروشگاه قلندری
  بزرگراه آیت الله سعیدی، پژاند، مسلمی، بین قاسمی و کاظمی
 • هایمارت - فروشگاه سوپر غزال
  معلم، آقایی، عادل (چهارم)
 • سوپر مارکت علیسان و آراد
  معلم، آتشبار، بین فرامرزی و فلق
 • هایمارت - فروشگاه لطفی
  بزرگراه آیت الله سعیدی، نامدار، میلان هفدهم
 • هایمارت - فروشگاه نیهون
  معلم، آقایی، بین زارع و یاسر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط اَنوش (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 28 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مینی سوپر بیتا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 28 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مینی سوپر بیتا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مینی سوپر بیتا ندارد.
  neshan logo