info
عکس نمایشگاه مرکز انتشارات سازمان جغرافیاییعکس نمایشگاه مرکز انتشارات سازمان جغرافیایی
category

نمایشگاه مرکز انتشارات سازمان جغرافیایی محله قصر، تهران

اداره و سازمان دولتی

درباره‌ی نمایشگاه مرکز انتشارات سازمان جغرافیایی

نمایشگاه مرکز انتشارات سازمان جغرافیایی (اداره و سازمان دولتی) در محله قصر تهران و خیابان معلم غربی واقع شده است. این اداره یکی از ده اداره و سازمان دولتی در محله قصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند باغ موزه زندان قصر، بام قصر و مجتمع تجاری مگا پارس و همچنین فروشگاه اتکا شهید فلاحی، دادسرا و دادگاه انقلاب اسلامی، رادیولوژی و سونوگرافی قصر، حسینیه چهارده معصوم ناجا و سازمان جغرافیایی نیروهای مسلح قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این اداره به ایستگاه مترو شهید قدوسی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز دولتی که در محدوده نمایشگاه مرکز انتشارات سازمان جغرافیایی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد علی 369 (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نمایشگاه مرکز انتشارات سازمان جغرافیایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد نمایشگاه مرکز انتشارات سازمان جغرافیایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نمایشگاه مرکز انتشارات سازمان جغرافیایی ندارد.
neshan logo