info
عکس مجتمع تجاری فرهنگی سیمرغ
category

مجتمع تجاری فرهنگی سیمرغ محله چهارچشمه، مشهد

فروشگاه فرآورده‌های گوشتی و پروتئینی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مجتمع تجاری فرهنگی سیمرغ

مجتمع تجاری فرهنگی سیمرغ (فروشگاه فرآورده‌های گوشتی و پروتئینی) در محله چهارچشمه مشهد و خیابان هاشمیه 48 واقع شده است. این فروشگاه یکی از سیزده فروشگاه فرآورده‌های گوشتی و پروتئینی در محله چهارچشمه مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آقای پنیر (MR.CHEESE)، کافه فوکا، کباب کوهستان (برادران رفعت)، عطر 424 و کافه و رستوران رایمون قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های فرآورده‌های گوشتی پروتئینی که در محدوده مجتمع تجاری فرهنگی سیمرغ واقع شده‌اند:

 • هایپر گوشت کوثر
  بلوار پیروزی، کوثر جنوبی
 • پارسا پروتئین
  بلوار پیروزی، بین میدان هاشمیه و پیروزی 39
 • سوپر گوشت و پروتئین
  بلوار پیروزی، کوثر جنوبی، کوثر جنوبی11
 • پروتئینی
  بلوار هاشمیه، هاشمیه 40
 • فروشگاه کاکتوس
  بلوار شهید فکوری، بهاران، بهاران 5
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط javadi (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع تجاری فرهنگی سیمرغ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع تجاری فرهنگی سیمرغ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع تجاری فرهنگی سیمرغ ندارد.
  neshan logo