عکس موسسه ژیوفیزیک دانشگاه تهران
مشاهده در نقشه نشان
category

موسسه ژیوفیزیک دانشگاه تهران (محله امیرآباد، تهران)

مرکز تحقیقاتی و پژوهشکده
استان تهران تهران استان تهران، تهران، کارگر شمالی، بعد از حکیم

موقعیت موسسه ژیوفیزیک دانشگاه تهران یکی از پژوهشکده‌های خوب منطقه در محله امیرآباد را به همراه آدرس ساعت کاری و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

موسسه ژیوفیزیک دانشگاه تهران (مرکز تحقیقاتی و پژوهشکده) در محله امیرآباد تهران و خیابان کارگر شمالی واقع شده است. این مرکز یکی از هشت پژوهشکده و مرکز تحقیقاتی در محله امیرآباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی باشگاه تیراندازی با کمان پارتیا، پارکینگ اختصاصی ۲، ایستگاه اتوبوس انرژی اتمی و کتابخانه موسسه ژئوفیزیک قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز یکی از پژوهشکده‌های خوب این منطقه می‌باشد.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، کارگر شمالی، بعد از حکیم

وب‌سایت رسمی: geophysics.ut.ac.ir

ساعت کاری موسسه ژیوفیزیک دانشگاه تهران

 • شنبه07:00 - 22:00
 • یک‌شنبه07:00 - 22:00
 • دوشنبه07:00 - 22:00
 • سه‌شنبه07:00 - 22:00
 • چهارشنبه07:00 - 22:00
 • پنج‌شنبهتعطیل است
 • جمعهتعطیل است

سایر پژوهشکده‌های که در محدوده موسسه ژیوفیزیک دانشگاه تهران واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط پرویز (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موسسه ژیوفیزیک دانشگاه تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

موسسه مرکز پژوهشکده پژوهشگاه تحقیقاتی

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401

نظرات کاربران در مورد موسسه ژیوفیزیک دانشگاه تهران

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  bahram
  چهارشنبه 25 فروردین ماه 1400

  موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران مورد توجه مخاطبین قرار گرفته، تحقیقات و پروژه ها مفید و خیلی خوب هستند. ضمنا پیشنهاد شده که برای بهبود و استفاده بیشتر و بهتر، اطلاعات را گسترش دهند.

 • avatar
  sd
  پنجشنبه 17 تیر ماه 1400

  موسسه زلزله شناسی

 • avatar
  شفیعی
  چهارشنبه 12 خرداد ماه 1400

  عالیه کیفیت آموزش ها

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد موسسه ژیوفیزیک دانشگاه تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موسسه ژیوفیزیک دانشگاه تهران ندارد.
neshan logo