info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرک گلها
category

ایستگاه اتوبوس شهرک گلها محله آهنگ، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرک گلها

ایستگاه اتوبوس شهرک گلها (ایستگاه اتوبوس) در محله آهنگ تهران و خیابان شمشاد واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و چهار ایستگاه اتوبوس در محله آهنگ تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار گل شهید محلاتی و همچنین فروشگاه شهروند، دبیرستان پیام غدیر، کتابخانه امام صادق (ع)، فست فود دن چیکو و نانوایی لواش و سنگک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک گلها تهران

ایستگاه اتوبوس شهرک گلها تهران در شهر تهران، محله آهنگ و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار نبرد جنوبی، بنفشه 9، شمشاد بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهرک گلها تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو آهنگ قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهرک گلها تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرک گلها واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میثم
  بزرگراه امام علی، گل شناس، بین صاحب الزمان و شاه آبادی
 • ایستگاه اتوبوس آهنگ
  ده حقی(آهنگ)، بین بلوار ابوذر و بلوار نبرد
 • ایستگاه اتوبوس فاطمیه
  ده حقی، شاه آبادی (دهم فروردین)، بین گل شناس و فاطمیه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرک گلها اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرک گلها در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرک گلها ندارد.
  neshan logo