عکس مهد کودک و پیش دبستانی بهسا مشاهده در نقشه نشان
category

مهد کودک و پیش دبستانی بهسا (محله نازی آباد، تهران)

کودکستان و مهد کودک
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید رجایی، بابایی

موقعیت مهد کودک و پیش دبستانی بهسا یکی از مهدهای خوب منطقه در محله نازی آباد تهران را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.


مهد کودک و پیش دبستانی بهسا (کودکستان و مهد کودک) در محله نازی آباد تهران و خیابان بابایی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری مدائن و همچنین کارد استیل (پیتزا، پاستا، استیک)، مسجد سید الشهدا، رستوران زیتون، جزیره گوشت و ویتامینه بستنی سندباد قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مهد یکی از مهدهای خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید رجایی، بابایی

تلفن تماس: 02155059204


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Damavand Geographic (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مهد کودک و پیش دبستانی بهسا تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

مهد کودک بهسا کودک مهد کودکستان مهدکودک kindergarten

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد مهد کودک و پیش دبستانی بهسا

  • avatar
    چلنگر (شهریار سطح ۵) یکشنبه 29 فروردین ماه 1400

    مهدکودک و پیش دبستانی بهسا از جمله مهدها ممتاز است با مربیان دلسوز و بسیار مهربان و البته باتجربه و باسواد

  • avatar
    mori (شهریار سطح ۶) جمعه 24 اردیبهشت ماه 1400

    مهد کودکی با امکانات آموزشی و رفاهی بالا و با مدیریتی قوی و کاردان و کارکنانی با اخلاق و وطیفه شناس

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد مهد کودک و پیش دبستانی بهسا تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مهد کودک و پیش دبستانی بهسا تهران ندارد.
neshan logo