info
عکس آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت
category

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت محله مهران، تهران

آزمایشگاه تشخیص طبی

درباره‌ی آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت (آزمایشگاه تشخیص طبی) در محله مهران تهران و بزرگراه شهید سلیمانی، شریعتی واقع شده است. این مکان یکی از دو آزمایشگاه تشخیص طبی در محله مهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان رسالت، موزه رضا عباسی و مرکز خرید سید خندان و همچنین فیزیوتراپی شریعتی، پل سید خندان، مسجد امام جعفر صادق (ع)، آبمیوه پاتوق و گروه آموزشی ایرانمهر قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    پوریا
    دوشنبه 30 فروردین ماه 1400

    شلوغ. نظم ندارند. تلفن جواب نمیدن. برای راه انداختن کار باید پارتی داشته باشی

    1

سایر آزمایشگاه‌های که در محدوده آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط nasir (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ شنبه 19 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: شنبه 19 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت ندارد.
neshan logo