info
عکس لوازم خانگی ناصر
category

لوازم خانگی ناصر محله قره آغاج، تبریز

فروشگاه لوازم خانگی
5.0
1 رای

درباره‌ی لوازم خانگی ناصر

لوازم خانگی ناصر (فروشگاه لوازم خانگی) در محله قره آغاج تبریز و خیابان قره آغاج - قدس واقع شده است. این فروشگاه یکی از هشت فروشگاه لوازم خانگی در محله قره آغاج تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شفا، موزه کاریکاتور تبریز (کارتون) و مرکز تجاری عصمت و همچنین چلو کبابی شکوفه نو، قنادی مهتاب، موبایل امید ، برنج حبوبات رضایی و پوشاک حسن قرار گرفته است.

درباره فروشگاه لوازم خانگی ناصر تبریز

آدرس فروشگاه لوازم خانگی ناصر تبریز، شهر تبریز، محله قره آغاج و است. فروشگاه لوازم خانگی ناصر تبریز را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله قره آغاج به شمار آورد. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند تصفیه آب پامچال، فروشگاه ناصرخسرو و فروشگاه اسنوا (شعبه فلسطین) قرار دارند.

چطور به فروشگاه لوازم خانگی ناصر تبریز برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه لوازم خانگی ناصر تبریز از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس چایکنار منطقه 4 قرار دارد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم سری به فروشگاه لوازم خانگی ناصر تبریز زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. عکس‌هایی از این فروشگاه را می‌توانید در ادامه ببینید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه لوازم خانگی ناصر تبریز دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم خانگی که در محدوده لوازم خانگی ناصر واقع شده‌اند:

 • تصفیه آب پامچال
  فلسطین، سنجران-محمودزاده، کیهان
 • فروشگاه ناصرخسرو
  منجم - نیروی هوایی، بین ستارزاده و جوادی
 • فروشگاه اسنوا (شعبه فلسطین)
  فلسطین، بین مسگر زاده و سنجران
 • فروشگاه محمدزاده
  جمهوری اسلامی
 • تهویه مطبوع غفاری
  منجم - نیروی هوایی، بین صاحب جم و سلطان زاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط s (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ پنجشنبه 09 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی لوازم خانگی ناصر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 09 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد لوازم خانگی ناصر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه لوازم خانگی ناصر ندارد.
  neshan logo