info
عکس اتو گالری نیمروز
category

اتو گالری نیمروز محله امام رضا (ع)، مشهد

نمایشگاه اتومبیل
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی اتو گالری نیمروز

اتو گالری نیمروز (نمایشگاه اتومبیل) در محله امام رضا (ع) مشهد و خیابان تولایی 1 - امام خمینی44 واقع شده است. این مکان یکی از بیست و نه نمایشگاه اتومبیل در محله امام رضا (ع) مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان و زایشگاه سینا و موزه سلفی گلستانه و همچنین اداره کل پست خراسان رضوی (پست مرکزی)، کباب و حلیم چهار فصل، دایان شاپ، اتومبیل داودی و درمانگاه تخصصی دیابت پارسیان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو امام خمینی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر بنگا‌ه‌های اتومبیل که در محدوده اتو گالری نیمروز واقع شده‌اند:

 • اتو گالری گوهری چورک
  بلوار خرمشهر، خرمشهر 4
 • اتو گالرى زمانيان
  بلوار خرمشهر، خرمشهر 9
 • نمایشگاه ماشین فایتون
  بلوار امام خمینی، بین امام خمینی 64 و 66
 • اتو گالری داوری
  بلوار خرمشهر، بین خرمشهر 9 و خرمشهر 11
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حسن1404 (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اتو گالری نیمروز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد اتو گالری نیمروز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اتو گالری نیمروز ندارد.
  neshan logo