info
عکس ماشین آلات به آفرین
category

ماشین آلات به آفرین (محله شهرک استقلال، تهران)

کارگاه و مرکز ارائه خدمات صنعتی
5.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ماشین آلات به آفرین

ماشین آلات به آفرین (کارگاه و مرکز ارائه خدمات صنعتی) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان کنار گذر لشگری واقع شده است. این مرکز یکی از دوازده خدمات و کارگاه صنعتی در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی انبار زرین دیجی کالا، شهاب خودرو، تعمیرگاه ولوو، افرا گروه و شهاب خودرو قرار گرفته است.
سایر کارگاه‌ها و مراکز ارائه‌دهنده خدمات صنعتی که در محدوده ماشین آلات به آفرین واقع شده‌اند:

 • تراشکاری و فلز کاری نعیمی
  لشگری، نرسیده به 15 خرداد
 • هایپر صنعت
  لشگری، نرسیده به 15 خرداد
 • مینو
  (4.0)
  بزرگراه شهید فهمیده
 • شرکت صنعتی محور سازان ایرانخودرو
  (5.0)
  لشگری
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ROHAM_0011 (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ماشین آلات به آفرین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ماشین آلات به آفرین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ماشین آلات به آفرین ندارد.
  neshan logo