info
عکس مرکز آموزش سازمان مپ (مدیریت پسماند)
category

مرکز آموزش سازمان مپ (مدیریت پسماند) محله رضاشهر، مشهد

اداره و سازمان دولتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مرکز آموزش سازمان مپ (مدیریت پسماند)

مرکز آموزش سازمان مپ (مدیریت پسماند) (اداره و سازمان دولتی) در محله رضاشهر مشهد و کنارگذر بزرگراه کلانتری واقع شده است. این اداره یکی از شش اداره و سازمان دولتی در محله رضاشهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه کاخ ملک آباد و همچنین قصر لیوسا، دبیرستان دوره دوم دخترانه فرزانگان 3، کافه کالت، ترنم دشت و خشکشویی و سفیدشویی یاسین اکسپرس قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده مرکز آموزش سازمان مپ (مدیریت پسماند) واقع شده‌اند:

 • امور انبارها و امور بازرگانی آبفای مشهد
  بلوار رضوی
 • اداره ناحیه 1 شهرداری مشهد
  (5.0)
  بلوار پیروزی، پیروزی 11، زکریا15 - خاقانی16، بلوار خاقانی
 • مخابرات رضاشهر (پیروزی)
  (3.0)
  بلوار پیروزی، بلوار خاقانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط باباجون (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز آموزش سازمان مپ (مدیریت پسماند) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز آموزش سازمان مپ (مدیریت پسماند) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز آموزش سازمان مپ (مدیریت پسماند) ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار پیروزی، پیروزی 15، دهخدا، بزرگراه کلانتری، بین کلانتری20 و کلانتری 26
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo