info
عکس اداره کل امور خدمات شهری شهرداری تهران
category

اداره کل امور خدمات شهری شهرداری تهران محله نصرت، تهران

اداره و سازمان دولتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی اداره کل امور خدمات شهری شهرداری تهران

اداره کل امور خدمات شهری شهرداری تهران (اداره و سازمان دولتی) در محله نصرت تهران و خیابان هندسی واقع شده است. این اداره یکی از چهارده اداره و سازمان دولتی در محله نصرت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خرید طلایی و همچنین رستوران نصرت، تعمیر دوچرخه، پارکینگ طبقاتی مهرسان، صندوق کارآفرینی امید و انجمن داروسازان ایران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این اداره به ایستگاه مترو میدان انقلاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز دولتی که در محدوده اداره کل امور خدمات شهری شهرداری تهران واقع شده‌اند:

 • سازمان مهندسی اجرایی و تاسیسات نزاجا
  دکتر فاطمی، بین کارگر و خزان
 • سرای پیشکسوتان آجا
  دکتر فاطمی، بین سین دخت و اعتمادزاده
 • کمیسیون بنیاد شهید کل
  بلوار کشاورز، وصال شیرازی
 • انجمن اسلامی پزشکان ایران
  بلوار کشاورز، وصال شیرازی، بهنام (فرهنگی)
 • ایستگاه کنترل جریان برق
  جمهوری اسلامی، بین جمالزاده و باختر
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط امین. (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اداره کل امور خدمات شهری شهرداری تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد اداره کل امور خدمات شهری شهرداری تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اداره کل امور خدمات شهری شهرداری تهران ندارد.
  neshan logo