info
عکس کتاب فروشی عدالت
category

کتاب فروشی عدالت محله سراب، مشهد

کتاب فروشی
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کتاب فروشی عدالت

کتاب فروشی عدالت (کتاب فروشی) در محله سراب مشهد و خیابان امام خمینی 12 - ماهرخ واقع شده است. این فروشگاه یکی از سی و یک کتاب فروشی در محله سراب مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری مهتاب و همچنین هتل ساینا، حسینیه و زائرسرای گل نرجس (بنیاد خیریه الزهرا)، آبمیوه رضا، نانوایی لواشی و پاساژ سعدی قرار گرفته است.
سایر کتاب فروشی‌های که در محدوده کتاب فروشی عدالت واقع شده‌اند:

 • انتشارات کتابکده
  دانشگاه، دانشگاه 14، بین گلستان4 و چمران 9
 • فروشگاه کتاب و سوغات فرهنگی زائر(به نشر)
  ایت الله خزعلی، آیت الله واعظ طبسی
 • کتابفروشی دلیل ما
  آیت الله بهجت، بهجت 2
 • انتشارات رستگار شعبه 2
  آیت الله بهجت، بهجت 2
 • انتشارات علیزاده
  آیت الله بهجت، بهجت 2
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سعید (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ یکشنبه 09 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کتاب فروشی عدالت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 09 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کتاب فروشی عدالت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کتاب فروشی عدالت ندارد.
  neshan logo