info
عکس معاونت اقتصادی وامورمشارکتها نورالغدیر
category

معاونت اقتصادی وامورمشارکتها نورالغدیر محله عباس آباد - اندیشه، تهران

اداره و سازمان دولتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی معاونت اقتصادی وامورمشارکتها نورالغدیر

معاونت اقتصادی وامورمشارکتها نورالغدیر (اداره و سازمان دولتی) در محله عباس آباد - اندیشه تهران و خیابان صحاف زاده واقع شده است. این اداره یکی از شصت و یک اداره و سازمان دولتی در محله عباس آباد - اندیشه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مادران و پاساژ سهیل و همچنین مستر سانروف، اتوسرویس ارمغان، سیران گشت خدمات مسافرتی و جهانگردی، ایران آرسی کار و موسسه تحقیق و توسعه خانه عمران قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده معاونت اقتصادی وامورمشارکتها نورالغدیر واقع شده‌اند:

 • اتاق اصناف ایران
  بهشتی، بین میرعماد و پاکستان
 • منبع آب
  مفتح، شریعتی
 • مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران
  سهروردی شمالی، هویزه
 • مرکز هشدار الکترونیک(مها)
  مفتح، شاهرخ
 • کار و تامین
  شریعتی، ملک، بین لواسانی و شهیدزاده
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mona (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی معاونت اقتصادی وامورمشارکتها نورالغدیر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد معاونت اقتصادی وامورمشارکتها نورالغدیر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه معاونت اقتصادی وامورمشارکتها نورالغدیر ندارد.
  neshan logo