عکس مهمانسرای بانک کشاورزی
مشاهده در نقشه نشان
category

مهمانسرای بانک کشاورزی (محله کشاورز - پارک لاله، تهران)

مهمانپذیر و پانسیون
استان تهران تهران استان تهران، تهران، ولیعصر، رحمتی

موقعیت مهمانسرای بانک کشاورزی در محله کشاورز - پارک لاله تهران را به همراه آدرس و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

مهمانسرای بانک کشاورزی (مهمانپذیر و پانسیون) در محله کشاورز - پارک لاله تهران و خیابان رحمتی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مکان یکی از شش مهمانپذیر و پانسیون در محله کشاورز - پارک لاله تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز تجارت ایرانیان و همچنین سینما آفریقا، هتل آرامیس، مرغ سوخاری تهران، آموزشگاه زبان ایران آکسفورد و مرکز سنجش تراکم استخوان ولیعصر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو ميدان وليعصر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، ولیعصر، رحمتی


سایر مهمانپذیرهای که در محدوده مهمانسرای بانک کشاورزی واقع شده‌اند:

 • انتشارات پژواک کیوان
  قرنی، حقیقت طلب
 • مهمانسرای برق فارس
  بلوار کشاورز، دائمی، سرآبادانی
 • مهمانسرای بیمه دانا
  ولیعصر، گیلان، رودسر، بین غفارزاده و یکم
 • مهمانسرای فاطمی (مهمانسرای فولاد مبارکه)
  بزرگراه شهید گمنام، بوعلی سینا غربی
 • بن بست شانس
  کریمخان زند، شانس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط reza (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مهمانسرای بانک کشاورزی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  پانسیون مجتمع اقامتی اقامتگاه مهمانپذیر مسافرخانه مهمانسرا مهمانسرای

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مهمانسرای بانک کشاورزی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مهمانسرای بانک کشاورزی ندارد.
  neshan logo