info
عکس فروشگاه افق کوروش
category

فروشگاه افق کوروش محله فردوس، تهران

فروشگاه زنجیره‌ای
4.5
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه افق کوروش

فروشگاه افق کوروش (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله فردوس تهران و خیابان سلیمی جهرمی واقع شده است. این فروشگاه یکی از هفده فروشگاه زنجیره‌ای در محله فردوس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ آبشار و همچنین مرکز مخابرات آیت الله کاشانی، مسجد امام حسن عسکری (ع)، فرهنگسرای فردوس شرقی، املاک قانعی و داروخانه هداوندخانی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه افق کوروش تهران

فروشگاه افق کوروش تهران در شهر تهران، محله فردوس، واقع شده است. برای به دست آوردن هرگونه اطلاعات در مورد این فروشگاه می‌توانید با شماره تلفن آن (+982144962237) تماس بگیرید. فروشگاه افق کوروش تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله فردوس است. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند فروشگاههای زنجیره ای هفت تا یازده فروشگاه هریسی، فروشگاه افق کوروش و فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه افق کوروش تهران برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه افق کوروش تهران را انتخاب کنید. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس صادقیه شهران قرار دارد. در نزدیکی فروشگاه افق کوروش تهران ایستگاه مترو تهران (صادقیه) نیز می‌باشد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه افق کوروش تهران مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه افق کوروش تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه افق کوروش واقع شده‌اند:

 • فروشگاههای زنجیره ای هفت تا یازده فروشگاه هریسی
  سازمان آب، گلستان دوم، بین نجف زاده فروتن و تراکمه
 • فروشگاه افق کوروش
  فردوس شرقی، وفا آذر جنوبی، بین شقایق و حافظ آبروشن
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه
  فردوس شرقی، ولیعصر، باقری
 • سوپرمارکت سورنا
  (5.0)
  فردوس شرقی، رامین شمالی، گلزار شرقی
 • جانبو
  (5.0)
  فردوس شرقی، گلستان شمالی، میدان گلستان شمالی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط hani (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه افق کوروش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه افق کوروش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه افق کوروش ندارد.
  location استان تهران، تهران، فردوس شرقی، سلیمی جهرمی، بین ظرافتی و صفوی
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری فروشگاه افق کوروش

  شنبه 07:15 تا 10:30
  یک‌شنبه 07:15 تا 10:30
  دوشنبه 07:15 تا 10:30
  سه‌شنبه 07:15 تا 10:30
  چهارشنبه 07:15 تا 10:30
  پنج‌شنبه 07:15 تا 10:30
  جمعه 07:15 تا 10:30
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo