info
عکس تعمیرگاه مدرن plc
category

تعمیرگاه مدرن plc محله فردوسی، تهران

تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تعمیرگاه مدرن plc

تعمیرگاه مدرن plc (تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی) در محله فردوسی تهران و خیابان لاله زار واقع شده است. این مکان یکی از پانزده تعمیرگاه و خدمات خودرو در محله فردوسی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خزانه و موزه جواهرات ملی ایران و بازار باغ سپهسالار و همچنین فست فود کوچه برلن، فروشگاه جواهر، پارکینگ، شرکت بازرگانی دیزل ژنراتور عارف دیزل پارس و بازار لاله زار قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو ملت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر تعمیرگاه‌ها و اتوسرویس‌های که در محدوده تعمیرگاه مدرن plc واقع شده‌اند:

 • اسپرتکده کیانی
  مصطفی خمینی، صیرفی پور
 • دنیای باتری
  امیرکبیر، بین قاسمی و پامنار
 • تعمیرگاه موتور سیکلت
  امام خمینی، سی تیر، بین سخایی و امین الوزرا
 • موتور سازی
  سعدی جنوبی، ناصر خسرو، نرسیده به ناظم الاطبا
 • فروشگاه نوچی
  امیرکبیر، بین پامنار و دولت آبادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط driver (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تعمیرگاه مدرن plc اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تعمیرگاه مدرن plc در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تعمیرگاه مدرن plc ندارد.
  neshan logo