info
عکس دوربین مدار بسته چشم سوم
category

دوربین مدار بسته چشم سوم محله کارتن سازی، یزد

فروشگاه لوازم الکترونیک
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی دوربین مدار بسته چشم سوم

دوربین مدار بسته چشم سوم (فروشگاه لوازم الکترونیک) در محله کارتن سازی یزد و خیابان مرز محله واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه لوازم الکترونیک در محله کارتن سازی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی هایپر ملت (شعبه آزادشهر) و همچنین کافه بستنی دنج، بانک ملی (شعبه آزادشهر)، تشریفات عروسی رضوان، فست فود تو دل برو و چلو کبابی مجلسی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه دوربین مدار بسته چشم سوم یزد

آدرس فروشگاه دوربین مدار بسته چشم سوم یزد، شهر یزد، محله کارتن سازی و است. فروشگاه دوربین مدار بسته چشم سوم یزد را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله کارتن سازی به شمار آورد. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند تعمیرات الکترنیک کیان یزد، کامپیوتر البرز و کامپیوتر رز در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه دوربین مدار بسته چشم سوم یزد برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه دوربین مدار بسته چشم سوم یزد از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مولوی قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر به فروشگاه دوربین مدار بسته چشم سوم یزد مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. تصاویر مربوط به فروشگاه دوربین مدار بسته چشم سوم یزد را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم برقی و الکترونیکی که در محدوده دوربین مدار بسته چشم سوم واقع شده‌اند:

 • تعمیرات الکترنیک کیان یزد
  بلوار واعظ، 19
 • کامپیوتر البرز
  بلوار آزادشهر، بین بن بست 58 و قائم مقام فراهانی
 • کامپیوتر رز
  بلوار واعظ، بین بن بست 28 و جمهوری اسلامی
 • کامپیوتر پدیده گستر
  (3.0)
  بلوار واعظ، آزادی، براداران شهید استقامت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط sokoot_yahya (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دوربین مدار بسته چشم سوم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دوربین مدار بسته چشم سوم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دوربین مدار بسته چشم سوم ندارد.
  neshan logo