info
عکس دفتر پیشخوان دولت
category

دفتر پیشخوان دولت محله نیلوفر - شهید قندی، تهران

دفتر پیشخوان و خدمات الکترونیک

درباره‌ی دفتر پیشخوان دولت

دفتر پیشخوان دولت (دفتر پیشخوان و خدمات الکترونیک) در محله نیلوفر - شهید قندی تهران و خیابان میرمطهری واقع شده است. این دفتر یکی از دوازده دفتر پیشخوان و خدمات الکترونیک در محله نیلوفر - شهید قندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان رسالت، موزه رضا عباسی و مرکز خرید اندیشه و همچنین بیمارستان دامپزشکی اکسیژن، آموزشگاه کنکور سی رنگ، کافه کلنل، شرکت بیتس و فروشگاه لوازم کوه نوردی دونا قرار گرفته است.
سایر دفاتر پیشخوان دولت و خدمات الکترونیک که در محدوده دفتر پیشخوان دولت واقع شده‌اند:

 • دفترپیشخوان دولت
  سهروردی شمالی
 • دفتر پیشخوان دولت
  بزرگراه شهید سلیمانی، کابلی
 • دفتر خدمات پیشخوان دولت کد 72161250
  بزرگراه شهید سلیمانی، شریعتی
 • دفتر خدمات الکترونیک قضایی جمشیدوند - کد 93301051
  سهروردی شمالی، بین اشراقی و ابن یمین
 • دفتر خدمات الکترونیک شهر کد ۷۰۲
  (5.0)
  قندی، بعد از سهروردی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سلام فرمانده (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دفتر پیشخوان دولت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دفتر پیشخوان دولت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دفتر پیشخوان دولت ندارد.
  neshan logo